Kopalnia soli w Wieliczce na liscie swiatowego dziedzictwa UNESCO

dziwiszow.pl

Kopalnia soli w Wieliczce na liscie swiatowego dziedzictwa UNESCO

Kopalnia soli w Wieliczce na liscie swiatowego dziedzictwa UNESCO

Jak żyć z członkami rodziny bez Nienawidząc Siebie

Ustalenie zasad up front-realistycznie wiedzieć musisz różnic i czasy, kiedy trzeba rozmawiać szczerze o tym, co cię trapi. Upewnij się, że można usiąść i to zrobić wiedząc, będziesz słyszał i szanowane, a które oferują tego samego w zamian.

Jeśli masz młodych dorosłych lub wiek Kolegium młodych dorosłych mieszkających ze sobą, staram się nie oceniać i komentować każdy aspekt ich życia - muszą podejmować własne błędy - i uczyć się od nich.http://opakowania-wroclaw.pl/ Niech wiedzą, że tam jesteś, będziesz zadowolony słuchać lub oferują porady - jeśli o to poprosi.

Nie dajcie się rozłączyła się mając wszystko na swój sposób. Nauczyć się kompromisu. To jest w porządku, jeśli ktoś kupuje inny http://www.lek-med.pl/potrzeby-lekarzy/internetowa-rejestracja-pacjentow-5.html detergent do prania, niż jesteś przyzwyczajony. Wybierz swoje walki i starają się mieć jak najmniej squirmishes jak to możliwe.

Wiem, że nie będzie czasu poślubnej, i czasem rozczarowanie, kiedy zastanawiam się, czy podjął właściwą decyzję, ale również wiedzieć, że to też minie.

Przyjąć, że zmiany są nieuniknione. Nie schnąć przez co kiedyś było-objąć teraz i wybrać się znaleźć dobro w każdym dniu.

Daj sobie prywatność, wciąż wybić i być taktowny cichy, odpoczynku, a sam czas.

Kopalnia soli w Wieliczce na liscie swiatowego dziedzictwa UNESCO

Bądź wrażliwy, jeśli twój ukochany działa dziwnie, mogą być przeżywa coś, czego nie można udostępniać lub zwerbalizować, jest czas, aby być czuły i cierpliwy ze sobą.

Zaplanuj niektóre posiłki lub czasy razem, ale nie przesadzaj.

Zatrudnij opiekuńczość lub chore help-nie oczekiwać, że rodzina to wszystko zrobić.

Znaleźć sposoby, aby być potrzebne i dają. Pomóc-ofertę do zrobienia spójną pracę.

Staram się nie narzekać zdrowia lub warunków życia-wszystko nie może być doskonały, ale jeszcze może być lepiej niż inne opcje.

Powstrzymać się od komentowania swoich życiowych wyborów-jak się ubierać, gdzie oni chodzą do kościoła (lub nie), stan ich małżeństwa zrobienia więcej słuchać niż doradztwo.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *