Aquapark w Druskiennikach i jego wplyw na rozoj miasta

dziwiszow.pl

Aquapark w Druskiennikach i jego wplyw na rozoj miasta

Ich ulubionym pokarmem są dżdżownice i są one zwykle znajdują się w południowej i wschodniej części Półwyspu Dolnego.

Wspólne Podwiązki Snake jest najczęstszą węży Michigan i można je znaleźć niemal wszędzie od otwartego pola do obszarów miejskich i podwórkach. Są to średniej wielkości węża około 1-1,2 m długości. Oni są w kolorze szarym, zielonym lub brązowym z 3 żółtymi paskami na plecach w szachownicy. Najbardziej zauważyć cechą jest czerwony język z czarną końcówką. Mają jasną blady brzuch. Żywią się dżdżownic, małych ssaków, ryb, żab i ropuch. Nie są znane gryźć i nie są trujące, ale nie wydzielają nieprzyjemny zapach wydzieliny przy stosowaniu lub zagrożone.

Miedź-wybrzuszony Water Snake jest jednym z większych węży osiągając długość dorosłych nawet do 1,5 metrów. Są one niezwykle rzadkie gatunki o bardzo małej populacji i są wymienione jako "zagrożonych gatunków" w Michigan i "narodowo zagrożonych gatunków" z USA Fish i Wildlife Services. Żywią się małymi gadami i larwy owadów i kijanki. Interesującym faktem na temat tego gatunku jest to, że są one jednym z 10 gatunków węży, które nie składają jaja, ale dają początek życia młodych.

Wschodniej Hog nosem Wąż, jak sama nazwa wskazuje, wygląda trochę inaczej od zwykłych węży. Ma krótszą, ale grubsze lub grubszy korpus z góry toczone nosa. Oni dorastają do około 1 metr długości i wbrew przekonaniu publicznego; nie są szkodliwe dla ludzi. Gdy są one zagrożone mogą nadymać się swoją szyję i ciało powietrzem i syczeć głośno, co czyni je pojawiają się agresywne. One również zostały nazwane "puff adder" i "syk żmii" za swoje zachowanie. Można je znaleźć przede wszystkim w zachodnich i północnych niższych półwyspów.

Eastern Massasauga Grzechotnik jest jedynym jadowitym wężem Michigan. Żywią się głównie na małych gryzoniach, raków i innych małych ssaków, które nory na terenach bagiennych.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *