Wpływ kopalni soli w Wieliczce na rozwoj miasta

Wpływ kopalni soli w Wieliczce na rozwoj miasta

Zbudowaliśmy jej mieszkania na naszym domu. Mieszkała z nami przez blisko trzy lata. Więc wiem, co opiekunowie twarz. Wiem, jak trudno czasami może to być: praca fizyczna, cofająca emocjonalna, która zostanie wyrzucony do góry, szczep mieszkają razem po latach prowadzenia własnego domu. Wszystko to odbywa się przyzwyczaić.

To dobrze być wściekły, zraniony lub sfrustrowani członka rodziny. Rodziny są sprężyste. Oni wiedzą, jak kochać i przebaczać ostra łatwo (lub w niektórych przypadkach, w końcu). Jak mój przyjaciel i towarzysz autor Cheryl Kaye Tardif mówi: „Nie chodzi o to, jak żyć z rodziną, bez nienawiści je-to o życiu z rodziną bez ich zabijania! Można nienawidzić wszystko, co chcesz!”

Emocje przychodzą i odchodzą. Zaangażowanie Rodzina jest głęboka.

Zmiany życiu i ludzie nie są idealne, ale rodzina jest wielka rzecz mieć.

~ Carol D. O’Dell

Autor macierzyństwa matkę córkę za zabawny i bolesne Memoir

dostępny na Amazon

Carol D. O’Dell jest autorem macierzyństwa matkę córkę na Humorystyczny i bolesne Memoir, o swoich doświadczeniach opiekujących matką przez chorobę Alzheimera, Parkinsona oraz chorób wieńcowych. Kreatywny nauczyciel pisania i głośnik inspirujące, O’Dell jest często opisywany w rekolekcji i konferencji opiekunów i opieki zdrowotnej i geriatryczne profesjonalistów.

Artykuł dzięki: ubezpieczenie samochodu online